PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Hubert - Pronájem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dvoulůžkový pokoj - vstupní chodba se skříní, postele letiště nebo 2 válendy a vlastní WC/Sprcha, přípojka TV a Internet - pronájem: od 350,- Kč/osoba/noc.

Byt - Luxusní tří pokojové apartmá - koupelna s vířivou vanou, vybavená kuchyň, obývací denní pokoj, luxusní manželská ložnice a dvoulůžkový dětský pokoj, přípojka TV.
Cena pro dospělou osobu: 500,- Kč/noc, za každé dítě: 200,- Kč/noc.
V apartmánu je možné si vařit sami ve vybavené kuchyni.

Pobyt za malého pejska den a noc 50,- Kč
Při pobytu seniorů se za pejska neplatí !
Letní sezona - ceny
Dvoulůžkový pokoj - vstupní chodba se skříní, postele letiště nebo 2 válendy a vlastní WC/Sprcha, přípojka TV a Internet - pronájem: od 250,- Kč/osoba/noc.

Tří pokojový byt - apartmá - koupelna s vířivou vanou, vybavená kuchyň, obývací denní pokoj, luxusní manželská ložnice a dvoulůžkový dětský pokoj, přípojka TV. Cena za dospělou osobu: 350,- Kč/noc, za každé dítě: 200,- Kč
V apartmánu je možné si vařit sami ve vybavené kuchyni.

Pobyt za malého pejska den a noc 50,- Kč
Při delším pobytu seniorů se za pejska neplatí !
Další informace:
Reservace pobytu a dovolené v zimním a letním období je závazná tehdy, když byla objednána a zaplacena záloha/kauce ve výši 50% z celkové částky za pobyt.V případě, že klient nedorazí a neobsadí předem objednanou kapacitu ubytování do 24 hodin od rezervovaného pobytu, účtuje se storno poplatek 100 % z ceny objednávky.Storno poplatky se vztahují pouze na potvrzené písemné objednávky (e-mail, dopisem)Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky, nikoliv z výše zálohové platby. Veškeré storno poplatky jsou v souladu se zákonem.Starý občanský zákoník z roku 1964 byl nahrazen od 1.1.2014 zákonem č. 89/2012 Sb., novým občanským zákoníkem. § 759
(1) Ubytovaný může odstoupit od smlouvy před uplynutím dohodnuté doby; újmu vzniklou ubytovateli předčasným zrušením ubytování je ubytovaný povinen nahradit, pouze nemohl-li ubytovatel újmě zabránit. Je nutné dodržovat ubytovací řád.
(2) Ubytovatel může od smlouvy před uplynutím dohodnuté doby odstoupit, jestliže ubytovaný v ubytovacím zařízení i přes výstrahu hrubě porušuje dobré mravy nebo jinak hrubě porušuje své povinnosti ze smlouvy.

Možný pobyt i s malým pejskem!
Doporučujeme Vám objednat si pobyt po telefonu 736 678 726, 494 542 062 nebo písemně Email:pensionhubert@seznam.cz