PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Hubert - Pronájem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází 710 metrů nad mořem, cca 3km nad obcí Deštné v Orlických horách. Na GPS N50 17´38,66" E16 18´43,52" Rovenské Šediviny 10. přes Dobré a nebo Kounov. V zimě doporučujeme přístupovou cestu od Dobrušky, GPS směr Domašín přes Dobré, Rovné, Šediviny, kde najdete ubytování penzion Hubert. Je přímo vedle Prázové boudy s kterou sousedí. Cesta od Solnice je přes obec Dobré.
Vybavení a služby
Pronájem ubytování v pestrých dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou WC/Sprcha, INTERNET Wi-Fi a přípojka pro TV/SAT patří ke standartnímu vybavení každého pokoje. Můžete si vybrat pokoj erotický nebo klidný dvoulůžkový manželský pokoj s postelí letiště, nebo samostatné postele válendy. Máte li zájem o Luxusní ubytování pro náročné, nebo rodinu v třípokojovém apartmánu? Koupelna s masážní vanou pro dva, kompletně vybavenou kuchyň se sporákem pro vlastí vaření a lednice. Chodba je vstupem do luxusní manželské ložnice, dvoulůžkový dětský pokoj a velký obývací pokoj pro denní a večerní posezení s TV/Wi-Fi. Nejsme veřejná restaurace. Nápoje, poháry, palačinky a další si můžete dohodnout, dle vzájemné dohody. Posezení u rodinného krbového rožně a grilu Vám zpříjemní váš pobyt v domácí atmosféře. Víkendový pronájem pokojů i na 1 hodinu, dovolená, ozdravné rekreace. Nabízíme Vám uzavřenou společnost bez poplatků v našem klubovém salonku. Naše nabídka pro rok 2015/16, je i pro ubytování důchodců v rodinné atmosféře. Možný pobyt i s malým domácím zvířátkem. Ceny těchto služeb najdete v ceníku pronájmu pokojů Hubert nebo, dle vzájemné dohody o pronájmu. Bezplatná úschovna kol a lyží. Oplocený objekt, bezplatné parkoviště s kamerou pro váš klidný spánek a zabezpečení vašeho auta. Práce nás baví a děláme ji s láskou, máme rádi slušné a příjemné hosty. Prudiči k nám moc nejezdí, zde je klid a pohoda. Navštivte nás a přesvědčte se zda je naše nabídka pravdivá, těšíme se a čekáme na Vás!

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Náše ubytovací zařízení a pronájem pokojů se nachází cca 3km od obce Deštné v Orlických horách, kde se v průběhu roku pořádají různé sportovní a kulturní akce. Naše poloha Deštné v Orlických horách - osady Rovenské Šediviny umožňuje hostům cykloturistiku, houbaření, stejně tak i pěší a auto výlety, které Vám umožní poznat krásy Orlických hor a našeho kraje. Po celý rok Vám zajistíme přístup 5km od nás do sportovního areálu v Dobrém - Bouling, stolní tenis, kam můžete pouze v čisté sportovni nobo domácí obuvi. Dále i tenisový kurt a hřiště pro míčové hry. Jsme běžkařská oblast v zimě a Deštné v Orlických horách vám umožňí zimní sporty na lyžařských vlecích. Blízkost města Dobruška, Opočno, Rychnov nad Kněžnou, stejně tak Nové Město nad Metují a Náchod umožňují poznat krásy našeho kraje. Chcete se podívat do Polska na nákup, je to jen 12km. Máte rádi klid a čerstvý zdravý horský vzduch?Je od nás nádherný výhled do kraje Orlických hor a Krkonoš.